Predmier 2:1 Oravská Jasenica (1:0)

Gól:Adam Greš (11 m)

Žlté Karty: Patrik Kavoň, Jakub Graňák, Filip Gura, Adam Greš

Červené Karty: -/-

Ani v druhom zápase sa nám nepodarilo chytiť nejaký ten bod. Prvý polčas sa niesol v pomalom tempe a hralo sa prevažne medzi šestnástkami. Šance sme si tvorili z rýchlych brejkov, súper naopak iba nakopával a strieľal z každej možnej pozície. Šance sa črtali z kopačky Filipa Guru ale aj útočníka Kristiána Farského. Pred koncom prvého polčasu sa po skrumáži v šestnástke, kedy brankár Richard Florek výborne vychytal strelu, nešťastným vlastencom podarilo Predmieru ísť do vedenia. V druhom polčase sme boli živší a lepší. Tvorili sme hru a robili si perfektné šance, bohužiaľ končili v náručí brankára alebo mimo bránu. Skvelé ťahy na bránku po pravej strane mal Matej Feranec, z ktorých mohli byť góly. Po faule v šestnástke sme dostali výhodu pokutového kopu, ktorý Adam Greš bez problémov premenil. To isté sa neskôr stalo na našej strane, nechcený faul a 2:1 pre Predmier. Do konca zápasu sme si tvorili ďalšie šance, no bez gólového efektu, takže sa už stav nemenil. Body sme si zaslúžili, no nebolo nám dopriate.