Zápas s L. Sliačmi
Pridal Jakub Granak dňa August 14 2011 11:58:16

Včera 13.8. o 16:30 hod sme odohrali už náš druhý majstrovský zápas. Tento zápas bolo trápením pre nás, no nakoniec sme uspeli. Ako sme hrali? Všetko o zápase v novinke !

Podrobné novinky

IV. liga dorast - SEVER

2. Kolo - 13.8.2011 o 16:30 hod.

1.OFC Liptovské Sliače 1:2 FK Oravan Oravská Jasenica (1:0)

Góly: Karol Graňák 2

Žlté Karty: Erik Graňák

Červené Karty: -/-

Základná zostava: Martin Grácik, Erik Graňák "C", Martin Polák, Adam Greš, Michal Zanovit, Ivan Farský, Milan Brontvaj, Gabriel Kurtulík, Kristián Ďurica, Erik Polák, Filip Gura

Striedali: Karol Graňák, Juraj Graňák, Matúš Madleňák, Jakub Graňák

Prvý polčas sa niesol v znamení jasnej hernej prevahy hostí, ktorí však produkovali kombinačný, ale neefektívny futbal. Naopak domáci z ojedinelých protiútokov poriadne podkurovali hosťujúcemu gólmanovi. Najskôr to bol neúnavný Graňák, ktorý sa rútil sám na brankára, ale v koncovke mu chýbala rozvaha a lopta sa od brankára odrazila do poľa. Odrazenú loptu zachytil jeden z domácich útočníkov pekne zamieril, hosťujúca obrana však s vypätím síl odvrátila na roh. To sa jej však už nepodarilo v 37.minúte koncom prvého polčasu, dravý prienik premenil na vedúci gól domáci Kováčik. V prvej polovici druhého polčasu domáci hru vyrovnali dostávali sa viac na súperovu polovicu a veľmi dobrú príležitosť dnes najlepšieho domáceho hráča Kováčika zlikvidoval bravúrnym zákrokom hosťujúci brankár. Domáci útočníci boli veľmi agilní a v 70.minúte sa opäť Kováčik dostal za chrbát hosťujúcich zadákov, tí ho pred pokutovým územím nedovolene zastavili, ale arbiter bol k nim milosrdný a trestal len žltou kartou. Štandardnú situáciu domáci nevyužili, naopak o pár minút v 79.minúte nechali trestuhodne zacentrovať E. Graňáka a striedajúci K. Graňák hlavou vyrovnal. Hostia opäť prevzali iniciatívu, viackrát domácich podržal dnes nie veľmi istý Ivák, ale v 82.minúte to to bol znova strelec prvého gólu K. Graňák, ktorý dopravil vyrazenú loptu do siete a zabezpečil tak hosťom síce zaslúžené, ale vzhľadom k vyloženým domácim príležitostiam aj šťastné víťazstvo.