Úvodné stretnutie
Pridal Jakub Granak dňa August 04 2013 19:14:07

Prvý majstrovský zápas v novej sezóne sme začali dobre. Hralo sa prevažne medzi šestnástkami a šance sa črtali z oboch strán. My sme hrali skôr na brejky a to sa nám aj darilo. Čítaj viac v novinke.

Červené Karty: -/-

Prvý majstrovský zápas v novej sezóne sme začali dobre. Hralo sa prevažne medzi šestnástkami a šance sa črtali z oboch strán. My sme hrali skôr na brejky a to sa nám aj darilo. Gólových príležitostí bolo v prvom polčase dosť. V krásnej akcii sa podarilo Kristiánovi Farskému opečiatkovať brvno. V ďalšej akcii nám to už vyšlo, keď po centri poslal loptu do brány Filip Gura - 1:0. Ďalšie šance mal na kopačke opäť Kristián Farský, ale končili mimo brány. V druhom polčase sa Stráňavy prebrali a začali byť aktívnejšími. Vyrovnanie prišlo asi po desiatich minútach hry. Dva ďalšie góly sme dostali po chybách brankára Martina Grácika, keď zle boxoval po centroch súpera. Šance sme mali aj my, ale nevyužili sme ich. Stráňavy takto nakoniec svoj prvý majstrák zvládli o čosi lepšie, my sme v druhom polčase zaváhali a tak si body odnáša súper domov.